(+48) 12 350 66 84 sekretariat@ktopolski.pl

Legal notice

Niniejsza strona internetowa kancelarii adwokackiej („Strona”) została przygotowana na zlecenie adwokata Krzysztofa Topolskiego („Właściciel Strony”), prowadzącego Kancelarię Adwokacką w Krakowie przy Rynku Dębnickim 6/1, 30-319 Kraków, NIP: 8733135964.

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny, informacje na niej umieszczone nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), zobowiązania do zawarcia jakiejkolwiek umowy ani podstawy do zaciągnięcia jakiegokolwiek zobowiązania.

Struktura Strony, jej projekt graficzny oraz wszelkie treści na niej zamieszczone chronione są prawami autorskimi Właściciela Strony, chyba że zastrzeżono inaczej. Kopiowanie elementów Strony lub treści zamieszczonych na Stronie, w całości lub w części, w tym w formie zmodyfikowanej, bez uprzedniej pisemnej zgody Właściciela Strony jest zabronione.

Strona może zawierać adresy, linki lub odwołania do innych stron internetowych. Właściciel Strony nie ponosi odpowiedzialności za działanie wymienionych adresów, linków i odwołań, ich aktualność i dostępność. Przejście do strony internetowej, do której adres, link lub odwołanie zamieszczone na Stronie prowadzi, następuje na wyłączne ryzyko i odpowiedzialność osoby, która podejmuje takie działanie.

Copyright © Krzysztof Topolski      Site developed and powered by polarbear.pl

Copyright © Krzysztof Topolski
Site developed and powered by polarbear.pl